Najczęściej zadawane pytania

Ścięte drzewka mogą wchłaniać wodę przez pień. Bardzo ważne jest uzupełnianie wody w stojaku aby pień był cały czas zanurzony. Woda nie powinna być za gorąca ani za zimna. Drzewko ustawiamy jak najdalej od grzejników i źródeł ciepła, co pozwoli aby igły utrzymały się jak najdłużej.

Tak, choinki doniczkowe które dla Państwa oferujemy posiadają pełną bazę korzenną i jak najbardziej można je przesadzić do ogrodu.

Większość spółdzielni i osiedli przygotowuje specjalne miejsca do utylizacji i odpowiednio wcześniej informuje o tym swoich mieszkańców. Jeśli na Państwa osiedlu nie ma takiego punktu w tym roku choinkowykurier.pl ma w ofercie odbiór oraz utylizacje drzewka.

Wszystkie ceny podane na naszej stronie mają wliczony koszt transportu i wniesienia do mieszkania.

Tak, wszyscy kurierzy dostarczający dla Państwa drzewka posiadają maseczki, rękawiczki oraz sprzęt do dezynfekcji. Od zamawiającego zależy czy kurierzy mają wnieść choinkę do środka czy może zostawić ja dla Państwa przy drzwiach. Przy składaniu zamówienia wystarczy dopisać w formularzu wszystkie uwagi i dyspozytorzy przekażą wszystkie niezbędne informacje